Pergola Tente Sistemlerinin Avantajları Nelerdir ?

istanbul pergola tente

Pergola Tente Sistemlerinin Avantajları Nelerdir ?

CS İnşaat Tasarım firması uzun yıllardır kendi sektöründe hizmet vermeye devam eden kalite ve güven konusunda taviz vermeden yoluna devam eden pergola tente sektöründe öncü bir firma olarak öne çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda olacağı şekilde hizmet vermeyi amaç haline getiren CS İnşaat Tasarım firması pratik çözümler üreterek evlerin ve diğer yaşam alanlarının mimarisinde başarı elde ederek mutlu sonuçlara imza atmaktadır.

 CS İnşaat Tasarım Firması Hizmetleri

CS İnşaat Tasarım firması İstanbul pergole tente alanında da hizmet vermektedir. Çok köklü bir geçmişe sahip olan firma, bu geçmişi ile elde ettiği tecrübesine dayanarak muhteşem işleri yerine getirmektedir. Müşteri memnuniyet oranına bakıldığı zaman oldukça yüksek oranlara sahip olması ile uzun yıllar hizmet vermeye devam edecek bir firma olma yolunda emin adımlar ile yürütmektedir.

Pergola Tente Sistemleri Nelerdir ?

Saçak anlamına gelen pergula isminden türeyen pergola özellikle kış aylarının kurtarıcısı bir sistemi olarak öne çıkmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde her geçen günde gelişmeye ve değişmeye devam eden pergola sistemleri konfor ve koruyuculuk özelliği yanında tasarım özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. CS İnşaat Tasarım firması İstanbul pergole tente alanında hem tasarım y​​​​​​önü ile hem de kalitesi ile başarılı işleri yerine getirmektedir.

 Pergola Tente Sistemleri Ne İşe Yarar?

Açılma ve kapanma özelliğine sahip olan pergola tente sistemleri güneş ya da yağmur tarzı dış hava etkenlerinden korunma sağlar ve oturulan çeşitli alan ve ortamlarda kullanılabilen ve oturulan alanın üstünü kapatmaya yarayacak şekilde fayda sağlamaktadır. Pergola sistemlerinin yapım ve imalat aşamasında çeşitli malzemeler kullanılmakta ve İstanbul pergole tente konusunda en iyi firma Cs Tasarım firması olmaktadır.

 Pergola Tente Nasıl Üretilir ?

Pergola sistemleri kullanılacakları bölge ve şehrin mevsim ya da iklim koşullarına uygun olacak şekilde korozyon dağılımları hesaplanarak üretilmektedir. Kaldıracağı yüke oranla belirlenmiş malzemeler ile üretilen İstanbul pergole tente sistemi ayrıca yapılacağı alanın model ve renk özelliklerine uygun olarak tasarımı yapılır ve mimari konusunda da başarılı hizmetler sunulmaktadır.

Ahşap ya da alüminyum gibi malzemeler ile üretilmesinin yanı sıra alüminyum malzeme ile üretimi yapılan açılır kapanır modeller uzun ömürlü olmakta ve bu nedenle daha fazla tercih edilmektedir.

 Pergola Tente Kullanım Alanları

Tüm mevsimlere uygun olarak kullanılması planlanan her türlü alanda açılır ve kapanır özellikli pergola sistemleri rahatlıkla uygulanabilme avantajına sahip olmaktadır. Bununla birlikte;

  • Kahvaltı salonu,
  • Kafeterya
  • Restoran ve lokanta gibi türlü yaşam alanlarında açık havada bulunan yaz ya da kış bahçeleri,
  • Havuzlarda ve daha birçok yerde bu sistemler tercih edilerek bu konu alanın üstü isteğe göre açılıp kapatılabilme ve kullanım imkanı mevcut olmaktadır.

Pergola Tente Sistemlerinin Avantajları Nelerdir ?

Günümüz dünyasında birçok hizmet veren işletme ya da kişilerin özel kullanım alanları ve ışık sistemine sahip açılır kapanır pergolalar uygulanması imkanları mevcut olmaktadır. Pergola tente sistemlerinin belli başlı avantajları mevcut olmaktadır. Bu avantajlar arasında;

  • Değişik renk, aydınlatma ve modellerde tasarım yapılması,
  • Otomasyon sistemine sahip olması özelliği ile kolaylıkla kumanda ile kullanımı mevcut olması,
  • Kolay açılır ve kapanır özelliği ile pratiklik sağlaması,
  • Temizlik ve bakımı oldukça kolay olması,
  • Ortamda ısı izolasyonu sağlaması,
  • Kullanılan işletme de kullanım alanından tasarruf sağlaması.

Pergola sistemleri, ergonomik tasarıma sahip olması ile dört mevsim bir alanın kullanılmasına olanak verir ve aynı zamanda renk ve model olarak, tüm mimari yapı ve projelere sağladıkları uyum konusu avantajları arasında yer almakta ve son zamanlarda sık tercih edilen tasarımlar olmaktadır. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları