Yangın Kapısı

İstanbul Yangın Kapısı

 

İstanbul’a Özel Yangın Kapısı Hizmetimiz

 

Özel tasarımı ile oldukça güvenli olan yangın kapısı, demirden daha sert ve ısıya karşı daha dirençli özel bir metalden yapılmıştır. Özel ar-ge çalışmaları neticesinde üretilen bu İstanbul yangın kapısı ürünü, bir çok deneyden geçmiştir. Yangın anında güvenli bir şekilde tahliye imkanı sağlar. Bu kaliteli ve güvenli ürünleri uygun seçeneklerle montajlıyoruz. İstanbul’da hizmet veren firmamız, İstanbul’un bütün ilçelerine yangın kapısı montaj hizmeti sunuyor.

 

Yangın anında çıkış bulmak imkansızdır ve çoğu zaman istenmeyen sonuçlar meydana gelebilir. Yangın kapıları, yangının oluşturduğu olumsuz etkilere karşı özel tasarımlıdır. İnsan hayatının korunması açısından, kolay çıkış sağlamak amacı ile bu İstanbul yangın kapısı ürünü tercih ediliyor. Kapılar, genellikle binanın her noktadan kolay ulaşılabilecek yere montajlanmaktadır. Ayrıca yangın merdivenine çıkan yerde kolay kaçış imkanı sunmaktadır.

 

Özel tasarımlı olan yangın kapıları tek kanatlı kapı, çift kanatlı kapı ve camlı kapı olmak üzere 3 çeşit üretilmektedir. İstanbullular için yılın her gününde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere iki kategoride hizmet sunuyoruz. Ekibimiz İstanbul’un trafiğini hesap ederek randevu saati vermektedir.

 

İstanbul Yangın Kapısı Hizmetimiz

 

Kapılar ateşe dayanıklı olmakla birlikte aynı zamanda duman sızdırmayan özelliğe sahiptir. Ayrıca yangın merdivenine yakın olan kapılarımız duvara nazaran daha yüksek ısılara dayanabilmektedir. Kapının alev almaması için özel bir alaşımdan üretilmesi kullanım kalitesini artırmaktadır. Yalıtım özelliği ve bütünlük özelliği İstanbul yangın kapısı ürününün aleve dayanıklılığını artıracak şekilde tasarlanmaktadır. Sağlıklı malzemelerden yapılan kapı, ısınma esnasında her hangi zararlı bir kimyasal oluşturmamaktadır.

 

Ürünlerimiz kendi kendine kapanabilmektedir. Conta sistemi açma ve kapama esnasında maksimum sızdırmazlık özelliğini korumaktadır. Ürünlerimiz, bu kategoride gerekli hale gelen sertifikalara sahiptir. İstanbul yangın kapısı sertifikası, ürünlerimizin kalitesini gösteren belgelerdir. Teorik konuda tecrübeli ekibimiz yılların deneyimi ile hizmet veren ustalardan oluşmaktadır.

 

Kalabalık mekanlarda (en az 100 kişi) yer alan ürünlerimiz için push bar sistemi ile panik bar sistemi uygulanmaktadır. Bu iki sistem ürünün kullanım kalitesini artırmaktadır. Kapılarımız kendi kendine kapanmaktadır ve açık kaldığı zamanda manuel yöntemlerle kapatılabilmektedir. İstanbul yangın kapısı modellerimiz güvenilirdir.  

 

Yangın anında dumanın oluşturduğu olumsuz ortam zehirlenmeye yol açar. Kapılarımızda bulunan ‘şişen conta’ sistemi, zehirlenme olasılığına karşı üretilmiştir. Yangın esnasında oluşan ısı bu contaları şişirmektedir ve contalar şişme sonunda kapı kenarındaki boşluğu maksimum seviyede kapatmaktadır. İstanbul şehri için sunduğumuz yangın kapısı hizmeti profesyonel ar-ge çalışması sonucunda üretilmiştir.

 

İstanbul Yangın Kapısı Ürünümüzün Avantajları

 

Ateşe dayanıklı bir şekilde üretilen İstanbul yangın kapısı ürünümüzün avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Kapının bütün aksamı, yüksek ateşe dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır ve cam sistemi de ateşe dayanıklıdır. Bu sebeple yangın anında her hangi bir zarar görmez.
  2. Güvenlik kategorisinde İstanbul yangın kapısı ürünü, en çok tercih edilen ürünlerden biridir.
  3. Yangın anında oluşan hür türlü zehirli gazın güvenli bölgeye geçişini önler. Özel conta sistemi ısındığında maksimum izolasyon özelliğine sahip olur.
  4. Camlı, tek kapılı ve çift kapılı yangın kapıları, her mekan için özel çözüm seçeneği sunuyor. Mesela çift kapılı yangın kapısı, kalabalık insan topluluğunun çıkışını sağlıyor. Fazla kalabalık olmayan yerler için tek kapılı yangın kapısı tercih ediliyor.
  5. Yangında can kaybının daha az olmasında güvenli İstanbul yangın kapısı ürününün rolü büyüktür.

Geçiş kolaylığı sağlayan ve estetik bakımdan dekor çalışmaları ile uyumlu olacak şekilde üretilen yangın kapısı, bütün binalar için kullanılabilir.

 

Profesyonel İstanbul Ekibimiz

Özel üretim kategorisinde üretilen İstanbul yangın kapısı ürünlerimiz, uzman ekibin titiz çalışması sonunda montajlanıyor. Bu işlem için ekibimiz yerinde inceleme işlemi gerçekleştiriyor. Binanın projesi inceleniyor ve yangın kapısı için en uygun nokta tespit ediliyor. Yangın çıkışı veya yangın merdiveni gibi yerler gözden geçiriliyor. Bu yerlere yakın ortak geçiş noktalarına yangın kapısı montaj işlemi gerçekleştiriliyor. Montaj işleminde dikkat edilen diğer önemli bir husus ise binada bulunan insan sayısıdır.

 

Yangın esnasında izdiham oluşması ciddi sonuçlara neden olur. Kalabalık mekanlar için tek kapılı İstanbul yangın kapısı, yangın esnasında izdihamı artırır ve istenmeyen kötü sonuçlar meydana gelebilir. Fabrika, Avm ve benzeri kalabalık mekanlar için iki kapılı özel yangın kapıları daha iyidir. İki kapılı yangın kapısı yangın esnasında paniğe kapılan insanların sıkışmasını önler ve geçişi daha kolay hale getirir.

 

Montaj ekibimizin yerinde yaptığı inceleme işleminde dekor yapısı da incelenmektedir. Fonksiyonel açıdan en uygun kapı model seçiliyor. Bu model müşteri onayına sunuluyor ve daha sonra montaj işlemine geçiliyor. İstanbul yangın kapısı montajı uzmanlar tarafından yapılıyor.

 

Özel ölçülerin alınmasının ardından elemanlarımız uygun bir gün belirliyor. Müşterimiz için uygun bir tarih ve saat belirleniyor. Belirlenen tarihte ve saatte ekibimiz gelerek kısa sürede montaj işlemini gerçekleştiriyor ve yangın kapısını hizmete sunuyor. 

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları