İstanbul Panjur Sistemleri

İstanbul panjur

Kaliteli Panjur Sistemi

Görsel açıdan estetik özellikleriyle dikkat çeken İstanbul panjur sistemi, kapılara ve pencerelere uygulanabilir. Bu sistem, toz ve benzeri etkenlerden koruma sağlamaktadır. Soğuk hava kış aylarında pencere ve balkondan içeri girer. Panjur sistemi sayesinde içeriye soğuk girmez ve ısınma giderleri minimum seviyeye düşer. Soğuk hava etkisini düşüren bu sistem, bütün mekanlar için kolaylıkla uygulanabilir. Dekoratif özellikleriyle şiirlere konu olmuştur.

 

Yaz aylarında güneşin olumsuz etkisine karşı panjur kullanılabilir. Sürekli güneş gören odalar için perdeler yetersiz kalabilir. Yaz aylarında güneşin etkisini düşürmek için panjur kullanılır. Kaliteli özellikleriyle   panjur sistemi güneş ışınlarını en üst seviyede engeller. Güneş ışınlarının yanı sıra oluşan sıcak havayı da dışarıda tutar. 

 

İstanbul Panjur Hizmeti

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en kalabalık şehri olan ve yüzyıllar boyu Osmanlı Devleti’ne başkentlik yapan İstanbul için panjur çözümleri üretiyoruz. Ticaret merkezi olan İstanbul için, kaliteli ve kullanışlı özelliklere sahip özel İstanbul panjur sistemi üretiyoruz. İlçeler de hizmet programında yer alıyor. 

 

Görsel açıdan evin tasarımı ile uyumlu bir şekilde üretilen panjurlar, her türlü hava koşullarına karşı izolasyon özelliğine sahiptir. Tasarım kataloğunda istenilen model sipariş edilebilir. Katalogta renk seçenekleri de yer alıyor ve evin renk tasarımın göre özel İstanbul panjur sistemi oluşturulabilir. Renkler uzun süre canlı kalabilir ve özelliğini kaybetmez. 

 

Panjur Sistemi Ve Özellikleri

Gurbetçilerin yanı sıra sürekli seyahate çıkanlar panjur sistemini tercih ediyor. Bu sistem hava koşullarına ve neme karşı koruma sağlarken aynı zamanda güvenliği sağlıyor. Hırsızlar için panjurlar ciddi anlamda sorun oluşturan tasarımlardır. Panjurlar dışarıdan gelen darbelere karşı korunaklı özelliklere sahiptir.   Panjur sistemi hırsızlık olaylarına karşı üst seviyede koruma sağlar. Bu yönüyle oldukça kullanışlı özelliklere sahip özel tasarımlardır.

 

Panjur sistemi tamamen açılabildiği gibi kapalı olduğunda hava gözenekleri de açılabilir. Bu özelliği sayesinde mekansal havalandırma işleminde kolaylık sağlar. Uzun süreli mekansal anlamda koruma sağlayan İstanbul panjur sistemi kolay bir şekilde montajlanabilir. Montaj işleminde evin iç ve dış dekor özelliği incelenmektedir. 

 

Silinebilir özelliğin yanı sıra toz tutmayan yüzeysel yapısı, panjurun kullanım kalitesini artırmaktadır. Estetik yapısını yıllarca koruyan bu sistem, bütün evlerde ve binalarda rahatlıkla kullanılabilir. Kısa sürede kurulabilen panjur sistemi, paslanmaz özelliklerine sahip bir dekor ürünüdür. Neme karşı dayanıklıdır ve bu sebeple görsel özelliğini uzun süre koruyabilir. Kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf özelliklere sahip özel tasarımlardır. 

 

Panjur Ve Özellikleri

Görsel açıdan estetik olan panjurlar renk ve özellik bakımından farklı özelliklere sahiptir. Kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf olan İstanbul panjur sistemi kısa sürede montajlamak mümkündür. Panjur çeşitleri şu şekildedir:

  1. Ahşabın estetik yapısını yansıtan ahşap model, en çok tercih edilen modeller içerisinde yer alır. Ağaç görünümlü bu modeller pvc özelliğine sahiptir ve daldırma tekniği ile renklendirilir. Yağmur, kar, dolu ve benzeri hava koşullarının oluşturduğu olumsuz etkilere karşı dayanıklıdır.
  2. Alüminyum tasarımlar renklendirilebilir özelliğe sahiptir ve paslanmaz. Estetik yapısını uzun süre korur. Her türlü temizlik maddesi ile temizlenebilir. Temizlik işlemi esnasında kireç sökücü ve tuz ruhu gibi kimyasallar kullanılmamalıdır.
  3. Plastik tasarım özelliği sayesinde estetik yapısını uzun süre koruyan   panjur sistemi kullanışlı özelliklere sahiptir. PVC’den üretilen bu ürün bütün mekanlar için kullanılabilir. Darbeye karşı dayanıklı pvc malzeme kullanmaktadır.
  4. Motorsuz olan ve manuel bir şekilde açılıp kapanan modeller özel bir mekanizmaya sahiptir. Motor tamir edilebilir ve motor için özel servis hizmeti talep edilebilir. Ayrıca yedek parça temin edilebilir. Yedek parçalar servis ekipleri tarafından temin ediliyor.
  5. Otomatik modeller motorlu modellerdir ve panjuru yukarıda toplayan tambura hareket gücü sağlar. Motorun gücü panjurun ağırlığı ile birebir dengeli bir şekildedir. 
  6. Motorlu ve kumandalı özelliklere sahip olan İstanbul panjur sistemi uzaktan rahatlıkla kontrol edilebilir. Kumanda sistemi kablolu değildir ve bu sebeple evin her yerinden panjur açma kapama işlemi yapılabilir.

Estetik açıdan göz alıcı panjurlar, keşif hizmeti, imalat ve montaj gibi aşamalardan sonra kurulmaktadır. Genellikle açma ve kapama arızası, motor arızası ve kumanda arızası meydana gelmektedir. İstanbul panjur sistemi hizmeti ile bu arızalar kısa sürede tamir edilebilir.

 

Panjur İzolasyon Özelliği

Kolay kullanım özelliği ile dikkat çeken ürünlerimiz, evin iç dekoru ile uyumludur. Kumanda sistemi de kolay kullanım imkanı sunuyor. Panjurlar, nem, toz ve güneş izolasyonunun yanı sıra gürültü izolasyonu da sağlıyor. Cadde kenarında veya kalabalık mahallelerde oturanlar   panjur sistemi için gürültü izolasyonu sağlar. Panjur sistemi içeriden ve dışarıdan ses izolasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirir.

 

Panjurun diğer bir avantajı ise perde gibi mahremiyeti sağlamasıdır. Panjur havalandırma delikleri açıldığı zaman içerisi görünmez. Bu durumda mahremiyet sağlanmış olur. Kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken panjurlar İstanbul panjur sistemi kolay kullanım imkanı sunan tasarımlardır. Müstakil ev, apartman, site, ofis ve benzeri bütün mekanlara uygulanabilir.

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları