İstanbul Kollu Bariyer Sistemleri

İstanbul Kollu Bariyer

İstanbul’a Özel Kollu Bariyer Hizmetimiz

 

Otopark ve sitelerde kontrollü bir şekilde geçiş imkan sunan İstanbul kollu bariyer sistemleri, manuel olmakla birlikte motorlu şekilde de üretilebilir. Fabrika girişlerinde de giriş kontrol imkanı sunan bu bariyer sistemleri pratik ve kullanışlıdır. Emniyet sistemi sayesinde geçişlerde her hangi bir problem yaşanmaz.

 

İstanbul’da yer alan AVM, oto parkı, fabrika girişi ve site girişi gibi yerler için özel İstanbul kollu bariyer sistemleri tasarım seçeneklerimiz tercih edilmiştir. Avrupa yakasında bulunan ve Anadolu yakasında bulunan ilçeler için özel bariyer çözümleri sunuyoruz.

 

Bariyer sisteminin açılıp kapanma özellikleri ayarlanabilir. Bu özellik sayesinde geçiş trafiği daha düzenli bir hale gelir. Güvenlik noktalarında sıklıkla kullanılır ve güvenliğin düzenli bir şekilde sağlanmasında etkili olmaktadır. İstanbul kollu bariyer sistemleri bölge insanının ihtiyaç duyduğu ‘güvenli geçiş sistemleri’ konusunda etkili çözümdür. 

 

İstanbul Kollu Bariyer Hizmetimiz

 

Bu hizmet için ekspertiz ekibimiz sistemin kurulacağı yeri gezmektedir. Giriş bölümünü, bariyerin kullanılacağı yeri ve motor sisteminin kurulacağı yeri inceledikten sonra gerekli notlar alınmaktadır. Ölçü alma işleminin yanı sıra müşterinin talepleri de dikkate alınıyor. Bu talepler doğrultusunda İstanbul kollu bariyer sistemleri kapsamında tasarım oluşturulmaktadır.

 

Sistemin oluşturulmasının ardından alınan ölçülere uygun bariyerler montajlanmak üzere getirilir. Montajlamanın ardından sistemin kullanımı hakkında bilgi verilir. Genellikle güvenlik görevlisi bulunan yerlerde sıklıkla kullanılır. İstanbul kollu bariyer sistemleri firmamız güvenlik görevlilerine sistem hakkında detaylı bilgi vermektedir ve nasıl kullanıldığına dair bilgi vermektedir.

 

Mantar, kişisel, otopark, kollu, şerit, plaka okuma ve road blocker bariyer çeşitleri bu sektörde tercih ediliyor. Firmamızın İstanbul kollu bariyer sistemleri kullanım alanına göre tasarlanıyor. Araç girişi için kolaylık sağlayan bariyerler yer kaplamaz ve geçiş esnasında geniş bir alan oluşturur. Kamyon, tır, kamyonet, otomobil ve diğer bütün araçlar bu geçiş sistemini güvenli bir şekilde kullanabilir. Kamyon geçişinin fazla olduğu fabrikalarda daha geniş kollu bariyer sistemine ihtiyaç duyuluyor.

Firmamızın İstanbul Kollu Bariyer Hizmeti

Otoparklarda genellikle kolu kırılabilen modeller tercih ediliyor.  Ayrıca bariyer kol altı perdesi, kol karşılığı direği ve emniyet koruma sistemi eklenebilmektedir. Acil durumlarda açılan veya kilitlenebilen İstanbul kollu bariyer sistemleri trafiğin fazla olduğu yerlerde geçiş düzeni sağlıyor. Fabrikalarda büyük kamyonların geçişi de bu bariyerler sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor.

 

Ürünlerimiz yerli maldır ve motor sistemi servis ekibimiz tarafından montajlanmaktadır. Motor sisteminde meydana gelen arızalarda servis ekibimiz görev almaktadır. Servis ekibimiz aynı zamanda kollu bariyer sistemleri yedek parça montaj işlemini de takip etmektedir. Kol boyu yolun genişliğine göre tespit edilmektedir ve her yol genişliği için kol üretimi yapılabilir. Sistem oluşturulurken bariyerin ile geçiş noktası dikkatli bir şekilde inceleniyor.

 

İstanbul’un bütün ilçelerine ve bölgelerine kısa sürede ekibimiz ulaşıyor ve kollu bariyer sistemleri konusunda çözüm üretiyor. Hizmet programımız hakkında müşteri hizmetlerimiz 7/24 bilgi veriyor. 

 

 

Otomatik Kollu Bariyer Sistemi

Geçişlerde otomatik sistemler kolaylık sağlar. Özellikle kart okuyucu sistem, girişin kısıtlı olduğu yerlerde maksimum çözüm sunmaktadır. Uzaktan kumanda sistemi sitelerde daha kullanışlıdır. Yüksek katlarda bulunan ve aşağıdaki kollu bariyeri açmak isteyen kişi yukarıdan kumandaya basarak açabilir. İstanbul kollu bariyer sistemleri kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İstanbul’da birçok site, otopark ve fabrika hizmet programımızdan faydalanmıştır.  

 

Rfid ve buton sistemi de oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir ve güvenlik görevlisinin yükünü azaltır. İstanbul’da bulunan büyük sitelerin girişlerinde geçişi çok kolay bir hale getiren kollu bariyer sistemleri, birinci sınıf özelliklere sahip bir tasarımdır. Yağmur, kar veya şiddetli soğuklarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

 

Motor sistemi ve kumanda sistemi olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Servisimiz bakım, onarım ve tamirat işlemlerinde yardımcı olmaktadır. Yaz aylarında özellikle şiddetli sıcaklarda kollu bariyer sistemleri sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Parça değişimi ve benzeri konularda servisimiz çözüm üretiyor.

 

Kollu Bariyer Sisteminin Faydaları

 

Servis ekibimizin İstanbul bölgesi için tasarladığı kollu bariyer sistemi, kullanışlı ve aynı zamanda pratik özelliklere sahiptir. Güvenlik probleminin çıktığı anlarda otomatik olarak kilitlenir ve geçişi engeller. Araç geçişini tam anlamı ile önleyen bariyer sistemi elektrik kesildiği zaman manuel bir şekilde kullanılabilir. İstanbul kollu bariyer sistemleri, estetik açıdan da oldukça kibardır ve çevre dekor çalışmaları ile uyumludur.

 

Bariyerler kırmızı beyaz renktedir ve gece fark edilebilen emniyet şeritlerine sahiptir. Site girişlerinde, otopark girişlerinde ve benzeri yerlerin girişlerinde bu bariyerler kullanılmaktadır. Ekibimiz sistemin kurulacağı yeri inceledikten sonra tasarım hakkında bilgi vermektedir. Talepte bulunan kişinin onay vermesinin ardından sistem oluşturulur ve kollu bariyer sistemleri kullanıma açılır. 

 

Bariyer sistemleri konusunda deneyimli olan personel ekibimiz deneyimlidir ve randevulu bir şekilde çalışmaktadır. Kollu bariyer sistemleri konusunda uzman olan elemanlarla çalışıyoruz. Müşteri hizmetlerimiz günün her saatinde gelen talepleri değerlendiriyor ve kısa süre zarfında dönüş yapıyor.

 

 

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları