İstanbul Kepenk Sistemleri

İstanbul Kepenk Sistemleri

İstanbul’a Özel Kepenk Hizmeti

 

İş yeri, depo ve benzeri kategoride yer alan bütün mekanlar için İstanbul kepenk sistemleri, güvenlik açısından, önemli bir tasarımdır. Kepenk sisteminin dayanıklı olması nedeniyle tercih ediliyor. Son teknoloji sisteme sahip özel tasarımlar, özellikle sarraflar için maksimum güvenlik sağlıyor. Estetik açıdan uyumlu olan bu tasarımlar, renk seçeneği sayesinde dekoratif özelliklere sahiptir. Her sektörün kendine özgü kepenk sistemi buluyor ve bu sistem profesyonel yöntemlerle kısa sürede kuruluyor.

 

Binanın genel yapısına uygun renk ve desen özellikleri,  kepenk sistemleri programımızda bir arada yer alıyor. Kullanım özelliği bakımından birinci sınıf olan bu kepenkler, paslanmaz özelliklere sahiptir. Silinebilir ve olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Ayrıca kepenkler değiştirilebilir ve tamir edilebilir özelliklere sahip tasarımlardır. 

 

İstanbul Kepenk Modelleri

 

İstanbul’un asayişi diğer şehirlere nazaran daha fazla problemlidir. Bunun nedeni İstanbul şehrinin Türkiye’nin en kalabalık şehri olması nedeniyledir. Metropol İstanbul’da hizmet veren firmamız, hırsızlık ve protesto gösterilerinin verdiği zararlardan korunmak isteyen firmalar için özel İstanbul kepenk sistemleri çözümleri sunuyor. Kalabalık şehir İstanbul’a bağlı bütün ilçeler için kepenk çözümleri sunuyoruz.

 

Pratik kullanım özelliğine sahip kepenkler bir tambur üzerine sarılan metal plakadan oluşuyor. Klasik kepenklerde kapanma ve çürüme gibi sorunlar oluşurken, yeni nesil modellerde renk ve kepenk sistemleri özelliği daha kaliteli seviyededir. İçeriyi gösteren modeller de tercih sıralamasındaki yerini alıyor.

 

İstanbul Kepenk Modeller
İstanbul Kepenk Modeller
İstanbul Kepenk Modeller
İstanbul Kepenk Modeller

 

Kepenk Çeşitleri

 

Manuel modeller motorsuzdur ve elle açılıp kapanır. Bu sistemde elektrik kesintisi problemi olmaz. İstanbul kepenk sistemleri kaliteli kullanım özelliğine sahip olması nedeniyle birinci sınıf kullanım kalitesine sahip bir tasarımdır. Kısa sürede kullanıma açılan bu kepenkler, iş yerinin giriş ölçülerine göre üretilebilir. Depo veya iş yerinin giriş ölçülerine göre kişisel tasarım oluşturulabilir.

 

Elektrikli ve motorlu tasarımlar, insan gücüne ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde açılabilmektedir. Elektrik kesildiği zaman yedek jeneratör sistemi devreye girer ve kepenk sistemleri fonksiyonel özelliğini korumaya devam eder. Ayrıca sıkışma gibi durumlarda emniyet sistemi devreye girer motor durur. Motor sistemi sessizdir ve olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

 

Otomatik ve manuel modeller de aynı kaliteli özelliklere sahiptir. Açma ve kapama işlemi kolay bir şekilde gerçekleşiyor. İstanbul kepenk sistemleri pencere, garaj ve kapılarda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Kapatılması gereken bütün mekanlar için bu sistem güvenli bir şekilde uygulanabilir. 

 

Conta sistemi sayesinde izolasyon özelliğine sahiptir. Yağmur, fırtına ve benzeri bütün olumsuz etkenlere karşı maksimum izolasyon özelliğine sahiptir ve oldukça kullanışlıdır. Gösteri, protesto ve benzeri durumlarda dış darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu şekilde maddi hasarın oluşmasını engeller.

 

Güvenli Kepenk Sistemleri

 

Hırsızlık olaylarına karşı maksimum koruma sağlayan özel alaşımı, kullanım kalitesi sunuyor. Özel kilit sistemi profesyoneldir. Motorlu ve kumandalı özelliğe sahip olan kepenk sistemleri alarm sistemi ile uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır.

 

Protesto ve benzeri olaylarda iş yerlerine zarar verilebilir. Bu gibi olaylara karşı İstanbul kepenk sistemleri maksimum koruma sağlar. Butonlu ve otomatik açılma teknolojisine sahip bu tasarımlar uzun yıllar estetik yapısını koruyor. Kepenk sisteminin hafif olmasının yanı sıra dayanıklı olması, özel tasarım özelliğinden kaynaklanıyor. Pratik kullanım özelliğine sahip olması nedeniyle bu sistem kullanım kalitesine sahiptir.

 

Renk seçeneğine sahip olan kepenklerin kullanım kalitesi birinci sınıf özelliklere sahiptir. Her hangi bir güç sarf etmeden otomatik açılan kepenkler zaman kazandırır. Kepenklerde meydana gelen arızalar  servis hizmetimiz ile kısa süre zarfında tamir edilebilir. Tamir işleminde servis elemanları yedek parça temini işlemini gerçekleştiriyor. Her model kepenk için yedek parça temin edilebiliyor.

 

Sistem özelliği bakımından basit bir sisteme sahiptir. Herkes rahatlıkla kepenk sistemini kullanabilir ve her hangi bir güç sarf etmeden kolaylıkla açma ve kapama işlemini gerçekleştirebilir.  İstanbul kepenk sistemleri her sektör için talep edilebilir. İstanbul’un bütün esnafları profesyonel kepenk sistemlerimizden faydalanabilir.

 

Kepenk Servisi

 

İş yerine veya güvenlik amacı ile deposun kepenk taktırmak isteyen İstanbullular, ilk aşamada kepenk sistemleri müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek talebini iletmelidir. Servis ekibi öncelikle kepenk sisteminin kurulacağı yeri ziyaret ederek gerekli incelemeleri yapar. İnceleme işleminde ölçü alma işlemi yapılır ve bu ölçüler doğrultusunda en uygun sistemi oluşturur.

 

Ayrıca montaj işlemini engelleyecek unsurlar da keşif esnasında tespit ediliyor. Bu sorunlar için çözüm seçenekleri Cs Mimari Tasarım keşif ekibi tarafından belirleniyor ve programa dahil ediliyor.  

 

Kepenk Renk Tercihi

Renk seçeneklerinin öne çıktığı kepenk sistemlerinde renk tercihinde binanın genel tasarım özelliği göz önüne alınmaktadır. Ana renklerin yanı sıra ara renkler de tercih edilebilir. Galvanizli olan kepenkler özel daldırma yöntemi ile renklendirilmektedir. Galvaniz, çürümeyi ve paslanmayı engelleyen özel bir alaşımdır.

 

Ölçü alma işleminin ardından müşteriye İstanbul kepenk sistemleri hakkında bilgi vermektedir. Müşterinin onayı sonrasında sözleşme imzalanır ve imalat aşamasına geçilir. İmalatın gerçekleşmesinin ardından montaj işlemi ile kepenk sistemi kullanıma hazır hale gelir. Motor ve kumanda sistemi, elektrikli özelliklere sahiptir ve değiştirilebilir.

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları