İstanbul İç Mimarlık Ofisi

İstanbul ‘da İç Mimarlık
Ofisi Mi Arıyorusun ?

İstanbul İç Mimarlık

İstanbul İç Mimarlık ve İç Mimarla Çalışmanın Önemi

İç mimarlık ve iç mimarla çalışmanın önemi konusundan bahsetmeden önce iç mimarın ne demek olduğunu anlatalım. İç mimarlar, mekânların gereksinimlerine bakarak renk ve aydınlatma gibi dekoratif öğelerin seçilmesini sağlar. Seçtiği ürünler sayesinde iç mekânı daha işlevsel, daha çekici ve daha dekoratif hale getirir. Binaların iç mekânlarının tasarımlarını ve düzenlemesini yapan meslek dalıdır. İç mimarlar estetik cazibeye sahip olan ve alanlardan en iyi şekilde yararlanan kişilerdir. İstanbul Mimarlık Ofisi profesyonel mimarları da iç mekânların tasarlanması ve daha estetik bir görüntüye kavuşması için hizmet vermektedir. İç Mimarlık Ofisleri olarak müşterilerin hedeflerini ve isteklerini ön planda tutarak projenin gereksinimlerini belirler ve böylece mekânın nasıl kullanacağını planlar.

 

Profesyonel mimarlarımız ön tasarım planını çizer ve daha sonra aydınlatma konusunda, duvar kaplaması için, döşemeler için ve tesisat armatürleri için malzemeleri belirler. Proje sunmak adına bilgisayar destekli tasarım programlarını ve el çizim becerilerini kullanan firmamız eskizler ve çizimler yaparak kat planları üretir. Ardından da iç tasarım projesini gerçekleştirmek için bir zaman çizelgesi yapılır ve malzemeler ile işçilik göz önünde bulundurularak bütçe belirlenir. İstanbul’da bulunan İstanbul İç Mimarlık Ofisi müşterilerin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Bunun için de proje esnasında ve projeden sonra müşteriler ile iletişim halindedir. İstanbul iç mimarlık ofisi olarak mimarlar, müteahhitler, ressamlar, döşemeciler ve inşaat mühendisleri ve gerekli olan her türlü meslektaşlar ile iş birliği yaparak çalışmaktayız. Ayrıca iç mimarlık ofisleri olarak sektördeki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

 

Günümüzde görselliğin oldukça ön planda olduğunun herkes farkındadır. Ancak her alanda görselliğin yanında uyumun da önemli olduğunu bilmek gerekir. Günlük yaşantımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz mekânların görsel açıdan estetik bir görünüşe sahip olması önemlidir. İç Mimarlık Ofisleri de tam bu noktada mimarları ile yaşadığımız ya da gittiğimiz yerlere anlamlı dokunuşlar yaparak daha uyumlu ve estetik bir görüntü katmak adına yenileme yapmaktadır. Ortamları daha yaşanır hale getiren ve bir bütünlük oluşturan mimarlar, en ince detaylara kadar düşünürler ve güzellik katarlar. Her ortamın bir ruhu vardır ve insanlara vermek istediği anlamlar olur. Örneğin her gün sabah 8 akşam 5 çalışan bir memurun masasının daha işlevsel ve daha estetik hale getirilmesi onu motive eder. İstanbul’da bulunan İstanbul İç Mimarlık Ofisi mimarları da insanların ruhunda bu yönde etkiler bırakır. İç Mimarlık Ofisi mimarlarımız, kişilerin isteklerini göz önünde bulundurarak oldukları ortamı onlara özel olarak dizayn eder. Geniş bir pencereden bakıldığı zaman iç mimarlar insanların hayatlarına ve ruhlarına onları mutlu edecek dokunuşlar yapar.

İstanbul’da Biz Neler Yapıyoruz ?

 Daire - Dublex - Villa Tasarımı

Daire – Dublex – Villa Tasarımı

Modern iç mimari ve ev dekorasyonu alanında uzman iç mimar ekibimiz, hayalinizdeki evi gerçeğe dönüştürmek için detaylı ve çok özel konseptler sunar.

Kış Bahçesi Tasarımı

Kış Bahçesi Tasarımı

´CS İnşaat Mimari Tasarım olarak mimariyi tamamlayan konfor ve
mahremiyet sağlayan özel çözümler üretiyoruz.

İş Yeri Tasarımı

İş Yeri Tasarımı & Cafe Dekorasyonları

İç mimari projelendirme konusunda çok önemsediğimiz diğer konu ise tasarlanan cafe ve diğer mekanların kullanıcıya özgü ve bütünüyle ona hitap eder nitelikte olmasıdır.

Fabrika Yönetim Binası Tasarımı

Fabrika Yönetim Binası Tasarımı

Verimlilik adına fabrika binası projeleri büyük öneme sahiptir. Hayalini kurduğunuz fabrika binasını inşaya başlamadan önce istanbul iç mimarlık ofisimizden yardım almalısınız.

İç Mimari Tasarım ve İnşa Aşamaları

İstanbul’da bulunan İstanbul İç Mimarlık Ofisi olarak iç mimari tasarım projesini inşaatın oluşum sürecinden itibaren tasarlamaktayız. Bir yapı oluştururken ilk önce yapının kullanım amacını göz önünde bulundurarak tasarıma içten başlarız. İstanbul İç Mimarlık Ofisi sizlere tasarlanan mekânların son halini görseller ile sunarız.

 

Genel olarak müşteriler hayallerindeki yaşam alanını tarif etmekte zorlanırlar. Bu noktada da İç Mimarlık Ofisi mimarları iç mekân tasarımlarını müşterilerimiz ile paylaşır ve onlara karar vermesi için yardımcı olur. Ayrıca mekânın konseptini belirlerken yalnızca tarzını değil aynı zamanda bu mekânı kaç kişinin kullanacağını da göz önünde bulundururuz ona göre öneriler ya da planlamalar yaparız. Müşterilerimizden gerekli olan bilgileri aldıktan sonra keşif ziyaretimizi gerçekleştiririz. Keşif esnasında gerekli ölçüler alınır ve mekân detaylı bir şekilde incelenir. Ardından da hızlı bir şekilde planlamaya projenin ilk aşamasına geçilir. Bu noktada farklı planlamalar yaparak müşterilerimize seçim yapabilme şansı tanıyoruz. Daha sonra da ön proje aşamasına geçiyoruz.

 

Tasarım projesi görselleştirme aşamasında çalışma yapılacak olan mekânın seçilen mobilyalar ile birlikte tamamlanmış halini 3 boyutlu olarak müşterilerimize sunuyoruz. Bu aşama neredeyse tüm müşterilerin en sevdiği aşamadır. Tasarlanan fikirleri hayata geçirmeden önce son olarak mobilya ve uygulamaların detaylı çizimi yapılır.  İstanbul İç Mimarlık Ofisi olarak ön proje aşaması ile birlikte son haline ulaşan projenin rengi, malzemeleri ve mobilyaları kesinleşir. Projelendirme kısmına geldiğimizde proje için kullanılacak olan eleman listesi çıkarılır. Bu liste sayesinde gerekli bütçe ve zaman belirlenir. Detaylar için müşterilerimize alternatif seçenekler sunarız ve en uzun ömre sahip olan, kaliteli, uygun fiyatlı seçimler yapmaları için yönlendirmeler yaparız. Ardından da çalışma yapılacak olan mekânın gerekli zaman, çalışma planı ve bütçe planı belirlenmiş olur.

 

Tasarım projesinin son aşaması ise uygulama çizimleridir. Bu noktada kat, döşeme, tavan, elektrik, priz ve montaj planları yapılır. Yapılacak olan çizimler uygulamanın gerçekleşmesi ve ekiplerin yönlendirilmesi için bir kılavuz görevi görür. İstanbul İç Mimarlık Ofisi plan dâhilinde uygulama projesi uygun bir şekilde devam eder. Tüm bu sürecin kontrollerini ve takibini de İç Mimarlık Ofisi mimarlarımız yapar. Bir iç mimar yardımı ile tasarımlarınıza ve uygulama sürecinize devam etmeniz gereksiz harcamalar yapmanıza engel olur. Ayrıca İstanbul İç Mimarlık Ofisi mimarlarımız ile çalışarak hem daha az maliyetli hem daha hızlı hem de dayanıklı bir hizmet alabilirsiniz.

Modern Tasarımlar

Modern Tasarımlar

Dürüstlük

Dürüst Çalışma Ahlakı

Uygun Fiyatlandrma

Uygun Fiyatlandrma

 Kusursuz İşçilik

Kusursuz İşçilik

Neler Yaptık ?


Niewsita Satış Ofisi


Satış Ofisi


Diğer Projelerimiz

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları