İstanbul Hermetik Kapı Sistemleri

İstanbul Hermetik Kapı

Hermetik Kapı Ve Özellikleri

 

Profesyonel tasarım özelliğine sahip olan İstanbul hermetik kapı sistemleri, hava geçirmeyen özelliklere sahiptir. Hastanelerde, laboratuvarlarda ve bilimsel çalışmaların yapıldığı özel yerlerde kullanılan özel tasarımlı hava geçirmez kapılardır. Bu kapılar özel olarak üretilebilir ve özel ölçülerde tasarlanabilir. Estetik açıdan uyumlu özelliklere sahip pratik tasarımlardır. Kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf malzemeden üretilmektedir. Firmamız İstanbul ilçelerine 7/24 hizmet vermektedir.

 

Üretim aşamasında hastane veya ameliyathane ortamının özelliklerine uygun şekilde hareket ediliyor. Bulaşıcı hastalığın veya riskli kategoride yer alan bölümlerde İstanbul hermetik kapı sistemleri öncelikle tercih ediliyor. Bulaşıcı hastalığın yaygın olduğu günümüz şartlarında hijyenik hermetik kapı sistemleri tercih ediliyor. İstanbul’un il merkezi dahil olmak üzere bütün mahallerine aynı anda hermetik kapı hizmeti sunuyoruz.

 

İstanbul Hermetik Kapı Sisteminin Özellikleri

 

Hastane ve benzeri yerlerde bulaşıcı hastalık riskinin bulunduğu yerlerde sensörlü modeller tercih edilmektedir. İstanbul hermetik kapı sistemleri, el değmeden kolay bir şekilde açma imkanı sunmaktadır. Yarım hermetik kapıların yanı sıra tam hermetik kapı modelleri de montajlanacak alanın özelliğine uygun şekilde tasarlanmaktadır. Emniyet sistemi sayesinde geçiş işlemi çok daha kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Motor sistemi çok sessiz olmakla birlikte estetik açıdan görüntü kirliliği oluşturmuyor. Elektrik kesildiği zaman emniyet sistemi sayesinde fonksiyonel özelliğini korumaktadır.

 

Profesyonel tasarım özelliği ile üretilen hermetik kapılar, virüs ve bakterinin çok olduğu hastanelere özel bir şekilde tasarlanmaktadır. Özel yüzeyi hijyeniktir ve bakteri barındırmaz. Kolay silinebilir ve dezenfeksiyon maddeleri rahatlıkla kullanılabilir. Hava basınç derecesinin dengeli bir şekilde sağlanması gereken yerlerde kullanılır. Isının dengede tutulması gereken yerlerde etkili özelliklere sahiptir. İstanbul hermetik kapı sistemleri ameliyathane ve benzeri yerlerde ısı dengesi önemlidir. Yangın ve benzeri acil durumlarda kapı otomatik acil moduna geçmektedir. Kapılar acil durum süresi boyunca açık kalmaktadır. 

 

Kontrollü Geçiş ve Hermetik Kapılar

 

Sızdırmaz özelliğin yanı sıra yarıya kadar açılarak güvenliği sağlamaktadır. Ayrıca kapanma esnasında engel oluşursa hermetik kapı otomatik bir şekilde kapanmaktadır. Sensörlü modellerin yanı sıra butonlu olan modellerde vardır. Kart ve yüz okuyucu kart sistemi ile uyumlu bir şekilde tasarlanabilir. Geçişlerin kontrollü bir şekilde yapılabilmesi için hermetik kapılar en iyi seçeneklerden biridir. İstanbul hermetik kapı sistemleri İstanbul servis hizmeti firmamız tarafından yapılıyor. İzinsiz geçişin yasak olduğu yerler için bu kapı sistemleri birinci sınıf kullanım özelliğine sahip tasarımlardır.

 

Küçük, orta veya büyük çaplı hermetik kapı üretilebilir. Kapı üretiminde montajın yapılacağı yerin genişliği ve yüksekliği önemlidir. Tek kanatlı modellerin yanı sıra kalabalık personele sahip yerler için çift kanatlı modeller tercih edilmektedir. Otomatik modellerde sensör sistemi ve güvenlik sistemi bulunurken manuel sistemler buton ile açılıp kapanmaktadır. Dışarıdan kapının açılmaması gereken yerler için tek taraflı buton sistemi montajlanmaktadır. Kumandalı İstanbul hermeatik kapı sistemleri elektronik sisteme bağlıdır ve uzaktan kontrol edilebilir. Güvenlik görevlileri için bu sistem kolaylık sağlar. Geçişi büyük ölçüde kolaylaştırır.

 

Özellikle ameliyathane gibi yerler için çift kapılı hermetik kapılar tercih ediliyor. Sedye ve benzeri araçların geçişinin fazla olduğu yerlerde çift yana açılan hermetik kapı modelleri tercih ediliyor. İstanbul hermetik kapı sistemleri contaları da diğer modeller gibi toz, sıvı, gaz ve hava geçirmez özelliğe sahiptir. Ayrıca ses yalıtımı da sağlamaktadır. Maksimum yalıtım ve hijyenik özelliği nedeniyle Ameliyathane ve benzeri yerlerde güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Hermeatik Kapının Sağladığı Faydalar

 

Kolay kullanım özelliğine sahip olan İstanbul hermetik kapı sistemleri birçok faydası vardır ve kullanım avantajına sahiptir. Günümüz şartlarında hastanelerin yanı sıra bütün özel bölümler için hermetik kapı sistemi kullanılabilir. Hermetik kapılar;

  1. Özel yerlerin hava basıncını ve ısısını koruyan İstanbul hermetik kapı sistemleri mikrop barındırmaz ve kolay silinebilir özelliklere sahiptir. Maksimum korunma imkanı sağlayan pratik tasarımlardır. 
  2. Nem izolasyonunun yanı sıra toz izolasyonu da sağlamaktadır. Contalar kullanılmaz hale geldiğinde İstanbul ekibimiz değiştirebilir.
  3. Hastane ortamına özel tasarlandığı için antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bu açıdan oldukça sağlıklıdır ve hijyenik özelliklere sahiptir. İstanbul hermetik kapı sistemleri bütün parçaları sağlık açısından her hangi bir sorun teşkil etmez.
  4. Geçişi kolaylaştıran özel sensör ve manuel buton sistemi hermetik kapıların kullanımı kolaylaştırır. Sistem motor sistemi ile uyumludur. 

Pratik özellikleriyle dikkat çeken İstanbul hermetik kapı sistemleri bütün mekanlar için çözüm oluşturur. Kapı montaj işleminde İstanbul için çözüm üreten servisimiz keşif hizmeti ile işe başlıyor. Yerinde yapılan inceleme işlemi sonrasında gerekli notlar alınıyor ve imalat safhasına geçiliyor. İmalat işleminin ardından uygun bir zaman diliminde montaj yapılıyor.

 

Yapılan test işleminin ardından kapı kullanıma açılıyor. Kullanım esnasında meydana gelen arızalar servis hizmeti sayesinde tamir ediliyor. Tamir işlemleri esnasında yedek parça gerektiği zaman ekibimiz tarafından temin ediliyor. Kısa sürede İstanbul hermetik kapı sistemleri ekibimiz, pratik bir şekilde tamir işlemini gerçekleştiriyor.

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları