Giyotin Cam Sistemleri

İstanbul Giyotin Cam

İstanbul Giyotin Cam Sistemleri

 

Açık havada, bahçede ve terasta yağmur, kar ve güneşten korunmak için tasarlanan İstanbul giyotin cam sistemi, havalandırma özelliği olan bir sistemdir. Günümüzde genellikle cafelerde görmeye alıştığımız bu sistem, restoran ve benzeri yerlerde de kullanılmaktadır.

 

Cam malzeme bütün dekorasyon tasarımlarıyla uyumludur. Giyotin cam kapatma tasarımları da aynı şekilde uyumlu özellikleriyle dikkat çekiyor. Alüminyum çerçeve sisteminin renklendirilebilir olması, giyotin cam sisteminin tercih edilmesinde etkili olmuştur.

 

Bu sisteme giyotin denilmesinin nedeni sistemin Fransız giyotinine benzemesidir. Giyotin Fransızların idam makinesidir. Bu makinede giyotin yukarıdan aşağı iner ve aşağıdaki bıçakla birleşir. İstanbul giyotin cam sistemleri de aynı bu şekildedir. Yukarıdan dikey gelen cam, motor gücü yardımı ile açılır ve kapanır. Parçalı olan cam bloklar aşağı inerken iç içe girer ve açma işlemini gerçekleştirir. Kapatma işleminde ise bu bloklar yukarı çıkarak üst üste gelir ve kapanma işlemini gerçekleştirir. Bu sistemin en büyük avantajı açık alanın daha geniş olmasıdır. Havalandırma imkanı daha fazladır. 

Manuel Giyotinli Cam Balkon

Balkon, teras, kış bahçesi, kafe bahçesi ve benzeri birçok yerde kullanılan giyotin cam kapatma sistemleri, ısı camlı veya tek camlı üretilmektedir. Isıcamlı giyotin sistemleri sıcak ve soğuk havada maksimum ısı koruma sistemine sahip tasarımlardır. Isıcamlı sistem çift camlıdır ve içerideki havayı dışarı, dışarıdaki havayı içeri bırakmaz. Bu özellik sayesinde bahçe, balkon ve terasta, kış aylarında da çay keyfi yapılabilir.

 

Giyotin Cam Sistemin Avantajları

Bu sistem kış aylarında bahçe keyfi sunan ve havalandırma özelliği sayesinde dört mevsim kullanılabilen bir sistemdir. Güneşli ancak soğuk havalarda, güneş ışınlarını içeri alan camın etkisi ile balkon ve teras ısınır. İstanbul giyotin cam sistemin özellikleri şu şekildedir:

  1. Cam blokların yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya hareket etmesini sağlayan motor sistemi vardır. Motor sistemi rolantide çalışır ve hareket sistemi en uygun hız ayarındadır.
  2. Motor sistemi özel bir kayış sistemi ile birlikte camın hareket etmesini sağlar. Bu sistem üstteki camları altta sabit duran cam ile aynı seviyeye getirerek açma işlemini yapar.
  3. Motor sistemi gürültü yapmaz ve bu sayede giyotin cam sistemi müşterileri rahatsız etmez. Motor sisteminin hafif bir çalışma sesi vardır. Bu ses rahatsızlık vermez.
  4. Kumandalı olması motor sisteminin kullanım kalitesini artırır. 
  5. Aydınlatma sistemine katkı sağlar ve kolay temizlenebilir. Gündüz her hangi bir ışıklandırma kullanılmadan aydınlatma sağlanabilir.
  6. Otomatik olanlarda yağmur ve rüzgar sensörü vardır. Ayrıca zaman ayarlayıcı sistemle çalıştırılabilir. Giyotin cam sistemi, yaşlılar ve engelliler için oldukça kullanışlı özel tasarımlardır.
  7. Paslanmaz alüminyumdan üretilmiştir ve estetik yapısını her zaman için koruyabilir.

Kalitesiyle ve kullanım özellikleriyle balkon, teras ve bahçeler için giyotin sistemi profesyoneldir. Müstakil ev terası, balkon, çatı terası ve küçük bahçeler için maksimum kaliteli kullanım özelliğine sahip özel ürünlerdir.

 

Giyotinli Cam M2 Fiyatları 2022

Kalabalık cafelerde maksimum kullanım kalitesine sahip olan bu ürünler son derece sağlıklıdır. Özel İstanbul giyotin cam conta sistemi yağmuru geçirmez ve bu şekilde izolasyon sağlar. Ayrıca rüzgarın sarsıntısına karşı da dayanıklıdır ve ses yapmaz. Nem, rüzgar ve benzeri etkenlerin yanı sıra toz geçişini de engelleyen bu sistem hijyenik özelliklere sahiptir.

 

Giyotin motor sisteminde veya contalarda her hangi bir arıza meydana geldiği zaman servis hizmeti ile tamir edilebilir. Servis hizmeti, yedek parça destekli gerçekleşiyor ve kısa sürede tamir işlemi yapılıyor. Kolay ve etkili özellikleriyle servis hizmeti giyotinli cam sisteminin kullanım kalitesini artırıyor. Alanın genişliğine ve tercih edilen malzemeye göre fiyat belirlenmektedir. Fiyatlar piyasa şartlarına ve döviz artışına göre belirlenmektedir.

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları