İstanbul Fotoselli Kapı Sistemleri

İstanbul Fotoselli Kapı

İstanbul Fotoselli Kapı

 

Mekansal anlamda pratik çözüm seçeneği sunan, geçiş trafiğini mükemmel bir şekilde düzene koyan İstanbul fotoselli kapı modelleri, bu gün itibariyle hemen hemen her yerde kullanılmaya başlandı. İlk başlarda AVM ve benzeri kalabalık mekanlarda görmeye alıştığımız bu tasarımlar, son zamanlarda evlerde de kullanılıyor. Otomatik kapı modelleri camdan yapıldığı için bütün dekor çalışmaları ile uyum sağlar. Kapının otomatik sistemi değiştirilebildiği gibi aynı zamanda camları da yenilenebilir.

 

Alüminyum çerçeve modelinin renklendirme özelliği mevcuttur. Kapının fotosel özelliği, pratik geçiş imkanı sağlayan bir sistemdir. Sistemin kurulumunda İstanbul fotoselli kapı ekspertiz hizmeti, imalata ve montaj aşamaları takip edilmektedir. Ekspertiz hizmetinde, kapının montajlanacağı yer inceleniyor ve ölçüler alınıyor. En uygun modelin tercih edilmesinin ardından müşteri onayına sunuluyor. Fiyat konusunda anlaşma sağlandığı zaman imalata geçiliyor. Otomatik kapı imalat işlemi kısa sürede bittikten sonra kapı montajlanıyor. Müşteri onayı alındıktan sonra imalat ve montaj işlemine geçiliyor. 

 

İstanbul’a özel İstanbul fotoselli kapı sistemleri konusunda firmamız güncel servis çözümleri sunuyor. Ayrıca ilçelere de servis ekibimiz gidiyor ve montaj işlemini gerçekleştiriyor. Servis hizmeti randevulu bir şekilde gerçekleşiyor ve uygun zaman diliminde keşif hizmeti sunuluyor.

 

Fotoselli Kapı Ve Özellikleri

 

Kolay ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken İstanbul fotoselli kapı modelleri, özel sensörü sayesinde kullanım özelliğine kavuşuyor. Sensör sistemi kapının üst kısmında yer alıyor ve kapının önüne gelen kişiyi görüyor. Kapının önüne gelen kişinin sensör vasıtası ile fark edilmesinin ardından kapı otomatik olarak iki yana açılıyor. Avm gibi yerlerde bu kapı bu özelliği sayesinde büyük kolaylık sağlıyor. Elinde poşeti olan veya engelli olan vatandaşlar her hangi bir müdahale yapmadan geçiş işlemini tamamlıyor. Otomatik kapı her hangi bir müdahaleye ihtiyaç duymadan açma işlemi gerçekleştiriyor. 

 

İzolasyon özelliği sayesinde İstanbul fotoselli kapı etkili koruma sağlıyor. Kapının conta sistemi dışarıdaki tozu, soğuk havayı ve nemi geçirmiyor. Mekansal anlamda ısı yalıtımı sağlayan bu kapılar sıcaklığı korumaktadır. Ayrıca kapı için özel bir görevliye de ihtiyaç duyulmuyor. Otomatik kapı görevliye ihtiyaç duymadan geçişi sağlıyor. Camdan üretildiği için ışığı geçiren bu kapılar, mekansal aydınlatma işlemine katkı sağlıyor.

Güvenli Fotoselli Kapı

Fotoselli kapının cam olması, alışveriş merkezlerinde ve resmi dairelerde güvenliği üst seviyeye çıkarıyor. Güvenlik görevlileri binaya gelen kişileri uzaktan kolaylıkla fark ediyor ve daha kolay bir şekilde takip işlemi yapıyor. Özel kilit sisteminin yanı sıra İstanbul fotoselli kapı acil durum sistemine sahip bu kapılar, günümüzde bütün işletmeler rahatlıkla kullanmaktadır. Küçük işletmelerden ofislere kadar bir çok yerde bu kapıları görmek mümkündür. İstanbul’da da bu sisteme büyük rağbet vardır ve firmamız İstanbul’un fotoselli otomatik kapı ihtiyacını karşılamaktadır.

 

Hastane, AVM ve benzeri bütün kalabalık mekanlarda bu kapılar geçiş trafiğini sorunsuz bir şekilde sağlıyor. İstanbul fotoselli kapı tasarımları, döner, dairesel, teleskopik, cam cama kayar, sağlık kurumları ve 90 derece kapı sistemi şeklinde sınıflandırılmaktadır. Bütün modeller için özel otomatik kapı tasarım seçeneği ön planda değerlendiriliyor. Model tercihi, keşif işlemi sonrasında gerçekleşiyor.

Fotoselli Kapının Faydaları

 

Pratik kullanımlı özellikleriyle dikkat çeken İstanbul fotoselli kapı, modern kapı sistemleri içerisinde en çok tercih edilen modellerdir. Otomatik açılıp kapanan özellikleriyle dikkat çeken sensörlü otomatik kapı sistemleri, birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar;

  1. Öncelikle bu kapı binanın ısı dengesini maksimum seviyede sağlar.
  2. Güvenliği maksimum seviyeye çıkardığı için güvenlik görevlisinin işini kolaylaştırır.
  3. Açılıp kapanma süresi çok kısadır ve geçiş trafiğini olumsuz etkilemez. Bir saniyeden daha kısa sürede açılıp kapanabilir.
  4. Kapının motor sistemi, kapının her iki kanadığını kolay bir şekilde açar. Açma işleminde kapının iki tarafı aynı anda hareket eder.
  5. Açma ve kapama süresi ayarlanabilir. İstanbul fotoselli kapı geçiş trafiğinin fazla olduğu yerlerde en kısa açma ve kapama süresi tercih edilir. Bu özellik sayesinde geçiş trafiğinin kontrolü daha kolay hale gelir.
  6. Fotoselli kapının motor sistemi ses yapmaz ve bu otomatik kapı özelliği sayesinde gürültü oluşturmaz.
  7. Kapının kullanım ömrü uzundur ve garantili özelliklere sahiptir.

Pratik kullanım özelliği ile elinde poşeti olan veya engelli olan vatandaşların geçişini kolaylaştırır. İstanbul fotoselli kapı tasarımlarının faydası oldukça fazladır. Bütün binalar için özel bir tasarım oluşturulabilir.

Hijyenik Ve Sağlıklı Otomatik Kapı

Kullanım kolaylığı sağlayan bu ürün hijyenik bir şekilde kullanılabilir. İstanbul fotoselli kapı modellerinin temizliği pratik bir şekilde yapılıyor. Silinebilir olması nedeniyle dezenfeksiyon çalışmaları ile uyumludur. Camlı olan bu kapılar açma ve kapama esnasında olan titreşimden etkilenmez. Otomatik kapı sistemini oluşturan motor sistemi, camda meydana gelen sarsıntıyı minimum seviyeye indiriyor.

 

Salgın hastalık kategorisinde dezenfeksiyon işlemleri önemli hale geldi. Avm gibi kalabalık yerlerde ‘el değmeden açılabilen’ fotoselli kapılar, salgın hastalık tehlikesine karşı en iyi seçeneklerden biridir.

 

 

 

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları