Döner Kapı Sistemleri

İstanbul Döner Kapı

İstanbul İçin Döner Kapı Sistemleri

 

Kalabalık mekanlarda ve işçi sayısı fazla olan büyük işletmelerde İstanbul döner kapı sistemleri, alüminyum malzemeden üretilir. Renklendirilebilir özelliğe sahiptir. Aynı anda giriş ve çıkış imkanı sağlayan bu kapılar camlıdır. İstanbul’da yıllardır hizmet veren firmamız talepleri yerinde değerlendirmektedir.

 

Büyük otellerde ve Avm türü yerlerde geçişin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için sıradan kapılar istenen sonucu vermez. Kapı açılıp kapandığı zaman içerinin soğumasına neden olur. Döner kapılarda ise hiçbir zaman dışarıdaki olumsuz havanın etkisi içeri girmez. Ayrıca özel contaları sayesinde yağmur ve toz gibi etkenleri de maksimum seviyede önler. Döner kapı sistemleri binanın giriş bölümünü temiz tutar.

 

Pratik Döner Kapı

 

Isıtma enerjisi konusunda tasarruf sağlayan ve dışarıdaki tozu içeri almayan döner kapılar kolay bir şekilde açılır. Oval bir şekilde kendi etrafında İstanbul döner kapı sistemleri dönerken çıkmak isteyen ve binaya girmek isteyen aynı anda kapıyı kullanabilir. Bu özellik bu kapılara olan ilgiyi artırmıştır ve geçiş trafiği sorunu tam anlamı ile çözülmüştür.

 

Döner kapıları kolay açılabilir olan kapı ses çıkarmaz ve her hangi bir rahatsızlık vermez. Ayrıca kapının dönüş mekanizması yavaş yürüyen bir kişiye göre tasarlanmıştır. Yani kapıyı kullanan kişi yürüyerek hareket etmesi yeterlidir. İstanbul döner kapı sistemleri rolantide ve yavaş döner.

 

Fonksiyonelliğin yanı sıra bir kapı için önemli olan konu kapının estetik özelliğidir. Renk özelliği ve tasarım özelliği döner kapının dekorasyon uyum özelliğini gösterir. Her mekan için uygun renkte ve tasarımda ürün bulmak mümkündür.

 

Tasarım özelliği son derece modern bir görüntüye sahiptir ve büyük işletmelerin prestijini artırmaktadır. Binaya giren kişilerin binaya girmeden fark edilmesini sağlayan şeffaf sistem, kullanım kolaylığı sağlar. İstanbul’da hizmet veren sayılı büyük firmalar, özel tasarımlı İstanbul döner kapı sistemleri tasarımlarımızı tercih etti.

 

Döner kapı hizmetimizin ilk aşamasında yerinde inceleme yapıyoruz ve ölçü alma işlemi gerçekleştiriyoruz. Ölçü alma işleminin ardından binanın genel yapısını ve dekor özelliklerini değerlendiriyoruz. Yapılan değerlendirmeler sonunda müşteri onayı sonrasında montaj işlemine geçiyoruz. İstanbul merkezinde ve ilçelerinde bulunan firmalar 7/24 İstanbul döner kapı sistemleri hizmetimizden faydalanabilir.

 

Manuel Döner Kapı

 

İstanbul bölgesine hizmet veren firmamız, manuel özelliklere sahip döner kapı modellerini uygun seçeneklerle montajlıyor. Manuel yani motorsuz çalışan ve insan gücü ile açılan İstanbul döner kapı sistemleri manuel kapılardır. Bu kapıda içeri girmek isteyen kişi kapının dönüş istikametinde giriş yapar ve girerken kapıyı itekler. Binadan çıkmak isteyen kişi de aynı şekilde kapının dönüş istikametinde giriş yaparak binayı terk eder.

 

Otomatik Döner Kapı

 

Adından da anlaşılacağı gibi bu kapılar otomatiktir ve özel bir motor sistemine sahiptir. İstanbul döner kapı sistemleri elemanlarımız özel motorlu döner kapı sistemini müşteri talebine uygun şekilde montajlamaktadır. Otomatik kapılar, insan gücüne ihtiyaç duymadan motor sisteminden gelen güç yardımı ile döner. Manuel döner kapılarda olduğu gibi kapının dönüş istikametinde hareket edilerek geçiş yapılır. Bu kapılarda emniyet sistemi bulunmaktadır.

 

İstanbul Döner Kapı Özellikleri

 

Motorlu ve motorsuz olmak üzere iki kısımda üretilen bu kapılar, bütün binalar için özel tasarlanmıştır. Motorlu olan modellerde kontrol işlemi kumandalı bir şekilde gerçekleşmektedir. Kumanda sisteminin yanı sıra ayrıca hız kontrol sistemi de motorlu modellerde bulunmaktadır. Kapalı olan motorlu ve motorsuz modeller, ısı koruyucu özelliğine sahiptir. İstanbul döner kapı sistemleri conta sistemi dışarıdaki tozu ve olumsuz hava koşullarının etkisini içeri almamaktadır.

 

Motorlu modellerde dönüş yönü belirlenebilmektedir. Sağa veya sola dönüş özelliğine sahip olan motorlu döner kapı modelleri emniyetlidir. Motor sistemi sessiz olmakla birlikte servis imkanına sahiptir. Yedek parça ve servis imkanı döner kapı ürününün kullanım kalitesini artırmaktadır.

 

Döner kapı talebe göre üretilmektedir ve istenilen büyüklükte tasarlanabilmektedir. İstanbul döner kapı sistemleri, kolay kullanım özelliğine sahip olması nedeniyle her mekan için tasarlanabilir.

 

Döner Kapı Pratik Çözüm Sunuyor

 

Normal kapılara nazaran bu kapıların avantajı oldukça fazladır. Özellikle kapının kullanım özellikleri kolaylık sağlamaktadır. İstanbul döner kapı sistemleri tasarımının özellikleri şu şekildedir:

  1. Kalabalık geçişi olan yerlerde etkili çözüm sunar.
  2. Tasarım özelliği dekor çalışmaları ile uyumludur.
  3. Yağmur, kar ve rüzgarın oluşturduğu bütün etkenler dışarıda kalır.
  4. Enerji tasarruflu motor ile çalışır ve motor gürültü kirliliği yapmaz.
  5. Her zaman çarpı işareti vaziyetinde durur ve bu durumda izolasyon özelliğini korur.
  6. Güvenli olan ve elektrik kesildiğinde manuel kullanılabilen döner kapılar engelliler için kolaylıktır.
  7. Elini kullanamayan veya elinde eşya olan kişi rahatlıkla geçer.
  8. Sıkışma emniyeti sayesinde güvenli bir kullanım özelliğine sahiptir.

Döner kapıların kullanıldığı büyük alış veriş merkezleri ve benzeri yerler geçiş trafiği sorunu yaşamamaktadır. Güvenlik görevlileri de camlı olan İstanbul döner kapı sistemleri sayesinde gelen kişi daha rahat bir şekilde teşhis edebilir.


Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları