Havalandırma Sistemleri

Havalandırma Sistemleri

 

Binalarda sağlıklı ortamın oluşabilmesi için havalandırma sistemine ihtiyaç duyulur. Havalandırma sistemi özellikle apartman ve sitelerde bina içindeki atmosferin temiz kalabilmesi için önemlidir. Havalandırma sistemi resmi prosedürde de önemlidir ve binalarda mutlaka bulunması gerekir. Havalandırma kanal imalatı ve montaj işleri kategorisinde ekibimiz bina projesine uygun şekilde çözüm seçeneği sunuyor.

 

Bina projesinde yer alan sisteme uygun şekilde oluşturulan havalandırma sistemi, projeden bağımsız bir şekilde oluşturulamaz. Bina projesinde havalandırmayla ilgili yapılan hatalar daha sonraki tesisat kurulumunda da sorun oluşturmaktadır. Bu nedenler projeden itibaren her safhada profesyonellik önemlidir.

Havalandırma Sistemleri Ve Faydaları

 

Bina içerisindeki kötü havayı kanallar vasıtasıyla ve fan sisteminin fonksiyonel özelliği sayesinde dışarı atan sistem kısa sürede bina havasını değiştiriyor. Havalandırma fanları temini ve montaj işleri konusunda deneyimli elemanlarımız, tesisatın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Fan sistemi özellikle fırınlarda ve benzeri yerlerde iç mekanı temizliyor. Malzemenin tedarik edilmesi ve montaj işlemleri ekibimiz tarafından titiz bir çalışma ile takip ediliyor. Sistemin kurulumundan sonra meydana gelen sorunlar da dikkatli bir şekilde ele alınıyor.

 

Apartman gibi birçok binanın alt kısmında yer alan fırın, restoran ve fastfood gibi yerlerde filtre sistemi önemlidir. Şehir merkezinde yer alan, fırını olan ve mutfağı bulunan birçok işletme için filtre sistemi zorunludur. Resmi prosedürde filtre sistemine sahip olmayan işletmeler için cezai müeyyide uygulanmaktadır. Restoran cafe fastfood davlumbaz baca filtreleme cihaz ve kanal işleri baca sisteminin sağlıklı kullanımını sağlamaktadır. Havalandırmanın önemli olduğu mutfaklarda ve benzeri yerlerde filtre sistemi önemlidir. Özellikle zehirli gaz oluşumu meydana gelen mekanlarda filtre sistemi hayati öneme sahiptir.

 

 

Havalandırma Sistemleri Ve Fanlar

 

Havalandırmanın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayan basınçlandırma fanları, sistemin sağlıklı bir şekilde kullanımını sağlamaktadır. Fan sistemine sahip olan havalandırma tesisatındaki basınç oluşumu bu fanlar sayesinde gerçekleşiyor. Projeye uygun şekilde montaj işlemi tesisatın sağlıklı bir şekilde kullanımını sağlar.

 

Temiz hava oluşumunu doğruda etkileyen ve fan sistemi yardımı ile içerideki havayı dışarı atabilen bu tesisatlar, her mekan için pratik çözüm seçeneği sunuyor. Kapalı mekanda meydana gelen gaz sıkışması insan sağlığı için ciddi tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle, özellikle zehirli gaz oluşumunun meydana geldiği mekanlarda fan sistemine sahip havalandırma tesisatları zorunlu bir ihtiyaçtır.

Havalandırma Sistemleri Ve Jetfan

 

Kapalı otoparklar, havalandırma sistemine ihtiyaç duyan önemli yerlerden biridir. Bu gibi yerlerde zararlı gazların temizlenmesi için jetfan sistemleri kullanılmalıdır. Bu sistem zehirli gaz ile temiz havayı karıştırarak gazın etkisini ortadan kaldırmaktadır. Kapalı otoparklarda egzozdan çıkan zehirli gaz insan sağlığı için son derece tehlikelidir. Uzun süre kapalı otoparkta durmak zehirlenmeye neden olabilir. Bu nedenle jetfan havalandırma sistemine ihtiyaç duyulur. Ekibimiz kapalı otoparklar için özel havalandırma sistemi hazırlamaktadır.

 

Havalandırma Sistemleri Ve Hizmet Programımız

 

Sistem oluşumunda deneyim ve tecrübe önemlidir. Personelimiz profesyonel elemanlardan oluşmakla birlikte aynı zamanda güncel yöntemleri tercih etmektedir. Deneyimli elemanlarla yola çıkan şirketimiz, hizmette her zaman için profesyonelliği ön planda değerlendirmektedir. Projeye uygun malzeme tedariki ve montaj işlemi ekibimizin gerçekleştirdiği titiz bir çalışma ile gerçekleşmektedir. Sistemin kurulumundan montajına bütün aşamalarda güncel yöntem ve seçenekleri değerlendiriyoruz.

Deneyimli eleman kadrosu ile yola çıkan ekibimiz, kalitemi malzeme ve güncel montajlama seçenekleriyle projeye uygun hareket ediyor. Yeni çıkan sistemler ve yöntemler ekibimiz tarafından takip ediliyor. Modern yöntemlerin ön planda değerlendirildiği havalandırma sisteminde ekibimiz 7/24 hizmet sunuyor.

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz !

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları