Bahçe Kapı Motoru Sistemleri

Bahçe Kapı Motoru

İstanbul Bahçe Kapı Motoru

 

Kolay kullanım özelliği ile dikkat çeken bahçe kapı motoru, fabrika, site, okul ve benzeri alanlarda geçiş kolaylığı sağlamaktadır. Pratik geçiş kolaylığı sağlaması açısından özel tasarımlı olan bu kapılar, görevliye ihtiyaç duymadan geçiş olanağı sağlar. Manuel modellerin yanı sıra otomatik ve kumandalı olan modelleri de mevcuttur. Bahçe kapılarına özel motor sistemi, hizmet programımızın ana temasını oluşturuyor. Elektrik kesildiği zaman motor mekanizmasında her hangi bir sorun yaşanmamakla birlikte manuel kullanıma imkan sağlamaktadır.  

 

İstanbul’un bir çok ilçesine hizmet veren ekibimiz, şehrin merkezi bölgelerine de hizmet veriyor. İstanbul fabrikaları, okulları, siteleri ve benzeri yerleri, kolay geçiş imkanı sunan pratik bahçe kapı motoru modellerinin kullanıldığı yerlerdir. Firmamız İstanbul merkezli çalışmaktadır ve şehrin her iki yakasına servis hizmeti sunmaktadır. Randevu işlemlerinde trafik, olumsuz hava koşulları ve yol çalışmaları dikkate alınıyor. Servisimiz adresinize gelmeden önce telefon açıyor. Son anda bir işiniz çıktığında randevuyu erteleyebilirsiniz.

 

Bahçe Kapı Motoru Sistemleri

 

Bahçe kapıları pratik kullanım özelliğine sahip olmanın yanı sıra aynı zamanda  kumandalı ve motorlu özelliklere sahiptir. Bahçe kapı motoru sistemi özel bir kayış sistemi ile kapıya bağlıdır. Kayan kapı veya uçan kapı modelleri ile uyumlu olan bu motor sistemi ağır olan kapıyı kolaylıkla hareket ettirebilmektedir. Kayan kapı sistemleri yerde ray sistemine bağlıdır. Uçan kapı sistemleri ise zemine paralel olarak hareket eder ve hareket gücünü motordan alır. Motor sisteminin tork gücü kapının yapısına göre belirlenmektedir. Motor arıza yaptığı zaman yeni bir motorla değiştirebilirsiniz.

 

Fabrikalarda kamyon geçişlerinde büyük kolaylık sağlayan bu otomatik kapılar geniş bir alanı kolaylıkla kaplayabilir. Kapının bulunduğu yerde meydana gelen çukurlar sisteme zarar vermez. Bunun dışında sitelerde de bahçe kapı motoru tercih edilmektedir. Bu kapıların kumandalı motor sistemine sahip olması, sistem için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yüksek katlardan kolaylıkla motorlu kumandalı otomatik kapı sistemi açılabilir. Bu kullanışlı özelliği sayesinde site sakinlerinin tercihi haline gelmiştir. Kumanda sistemine sahip olan motor sistemi kaliteli kullanım özelliğine sahiptir. 

 

Bahçe Kapı Motoru Servis Hizmeti

 

Bahçe kapısı kategorisinde manuel seçenekler de yer almaktadır. Manuel seçenekler, motorsuzdur ve insan gücü ile açılabilir. Kayan tasarım özelliği sayesinde hızlı ve etkili kullanım özelliğine sahiptir. Bahçe kapı motoru kolay kullanım özelliğine sahip tasarımlarda yedek parça firmamız tarafından temin edilebilmektedir. Motor sistemine ait parçalar montaj ve servis hizmeti esnasında servis aracında hazır bir şekilde bulunduruluyor.

 

Elektrikli motor sistemi, kapının ağırlığına göre tasarlanmıştır. Motor gücü ile kapının ağırlığı eşittir. İstanbul ekspertiz ekibimizin yaptığı incelemeler sonunda en uygun bahçe kapı motoru modeli tercih edilir ve bu kapı için uygun olan motor sistemi belirlenir. Kumanda sisteminin yanı sıra emniyet sistemi de bu kapıların güvenli kullanımında önemlidir. Emniyetli motor sistemi sayesinde geçiş esnasında her hangi bir problem yaşanmadan geçiş sağlanıyor. 

 

Bu kategoride İstanbulluların merak ettiği konu şiddetli soğuklarda ve bunaltıcı sıcaklarda bu kapıların kullanılıp kullanılamadığı konusudur. Yağışlı ve soğuk havalarda donma veya sıcak havalarda genleşme problemi bahçe kapılarında yaşanabilir mi? Bahçe kapı motoru soğuk havalarda çalışabilir ancak buzlanma nedeni ile donma meydana gelirse bu durumda kapı açılmayabilir. Sıcak havalarda ise her hangi bir sorun çıkmaz ve motor çalışır. Sıcaklık artışı veya azalışı, motor sistemini olumsuz bir şekilde etkilemez. 

 

Özel Bahçe Kapı Motor Tasarımı

 

Bahçe kapıları estetik ve görsel açıdan uyumlu özelliklere sahiptir. Site duvar tasarımı ve bina tasarımı ile uyumlu bahçe kapıları boyanabilir özelliklere sahiptir ve bu özellik sayesinde renk tercihi yapılabilir. Bahçe kapı motoru estetik açıdan uyumlu bir tasarımdır. Motor sessizdir ve gürültü kirliliği oluşturmaz ve her hangi bir rahatsızlık vermez.

 

Montaj işlemimiz keşif hizmeti ile başlıyor ve montajın yapılacağı yer uzman ekibimiz tarafından inceleniyor. Kapının uygulanacağı yeri inceleyen elemanlarımız, kullanılacak olan malzemeyi belirliyor. Ayrıca gerekli ölçüler alınıyor ve kapının genişliği hesaplanıyor. Kapının ağırlığı ve genişliğine uygun bahçe kapı motoru belirleniyor ve montaj işlemine geçiliyor. Motorlar garantili özelliklere sahiptir ve her hangi bir arıza çıktığı zaman servis hizmeti sayesinde kolaylıkla tamir edilebilir.

 

Güvenli Bahçe Kapı Motoru

 

Motor sisteminde meydana gelen arızalar, servis hizmetimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde gideriliyor. Servis hizmetimizde görevli elemanlarımız randevulu çalışıyor ve yerinde tamir işlemi gerçekleştiriyor. Ayrıca parça gerektiğinde firmamız sorun yaşamadan parça tedarik ediyor. Bahçe kapı motoru modellerimizin parça sorunu yoktur.

 

Güvenlik konusunda bahçe kapıları kontrollü geçiş imkanı sunuyor ve kişisel anlamda maksimum güvenlik sağlıyor. Elektrikler kesildiği zaman bahçe kapı motoru sistemi sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Motor sistemi elektriklidir ve kesinti meydana geldiği zaman kapı manuel bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca kapı istenirse kilitlenebilir ve geçişe kapatılabilir. Ayrıca acil durumlarda bütün kapılar otomatik açılabilir ve açık şekilde kalabilir. Bu özellikler motorlu ve kumandalı bahçe kapısının kullanımını çok daha pratik bir hale getirmektedir.

 

 

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz !

CS

Teklif Formu

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 212 465 82 99

E-Mail

info@csmimaritasarim.com

Adres

Yeşilköy Mh. Atatürk Cd. No:12/391 Bakırköy/İstanbul EGS Business Park Blokları